SKULPTURER, 2 stycken, Buddhahuvud, konstmassa, 2000-tal.

2272103. SKULPTURER, 2 stycken, Buddhahuvud, konstmassa, 2000-tal.

Höjd 17-28 cm.

Bruksskick, avslag.

Höjd 17-28 cm.

Bruksskick, avslag.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
H35 - Hylla 35
Antal besök: 49