LJUSKRONA, Gustaviansk stil. 18/1900-tal.

226598. LJUSKRONA, Gustaviansk stil. 18/1900-tal.

Stomme i mässing behäng med prismor. Sex ljuspunkter och fem ljushållare. Höjd 65 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 777