THOMAS LARSSON. "Pianot i ateljen", olja på pannå, signerad.

2264010. THOMAS LARSSON. "Pianot i ateljen", olja på pannå, signerad.

50x61 cm, rammått 51x62 cm
Proveniens Alf Holms samlingar.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

50x61 cm, rammått 51x62 cm

Bruksskick.

Antal besök: 448