LJUSSTAKE,"Julia", Osram, 1960-tal.

226380. LJUSSTAKE,"Julia", Osram, 1960-tal.

I orginalkartong. Koppar samt sockel i teak. Bredd ljusstake 47, 5 cm.

Bruksslitage, saknar en manschett.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 11 959