SKULPTUR FÖRESTÄLLANDE JOHANNES DÖPAREN.

2257254. SKULPTUR FÖRESTÄLLANDE JOHANNES DÖPAREN.

Skuren ek, England, 1600-talet, monterad av Derbyshire Museum Service nr 617, höjd 29 cm, total höjd 32 cm. Skjutlåda medföljer.

Åldersrelaterat slitage, vandringsstav saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 372