Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
TRYCKPLÅTAR, koppar och plåt, Borås sparbank, 10-kr sedel, daterad 1876.
225689. TRYCKPLÅTAR, koppar och plåt, Borås sparbank, 10-kr sedel, daterad 1876.
13 x 7 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
13 x 7 cm.
bruksslitage.
Herrljunga Auktionsverk
2 023