JAN ERIC OHLZON. "Excentrisk herre", olja på duk, signerad.

225499. JAN ERIC OHLZON. "Excentrisk herre", olja på duk, signerad.

Mått 65 x 49 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 65 x 49 cm.

Antal besök: 1 433