SKÅLAR 5 + 1 st, glas, 1900-tal.

225466. SKÅLAR 5 + 1 st, glas, 1900-tal.

1 skål med tonad glasinsats, total diameter ca 18,5, höjd ca 17 cm.
5 skålar med 7 glasinstaser, total diameter ca 11,5, höjd ca 9 cm.

Smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre nagg.

Antal besök: 668