BORDSDEKORATIONER 2 st, tuppar, vitmetall, Italien, 1900-tal.

225047. BORDSDEKORATIONER 2 st, tuppar, vitmetall, Italien, 1900-tal.

Höjd 15,5 - 18,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15,5 - 18,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 870