SYSMASKIN med VÄSKA samt TILLBEHÖR, "Pfaff 93", 1950-tal.

225033. SYSMASKIN med VÄSKA samt TILLBEHÖR, "Pfaff 93", 1950-tal.

Sysmaskin, höjd 30, längd 37 cm.
Väska, höjd 40, längd 46 cm.

Normalt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Väska, höjd 40, längd 46 cm.

Normalt bruksslitage.

Antal besök: 4 983