FIGURIN, trä, Carl Olof Trygg, signerad.

224983. FIGURIN, trä, Carl Olof Trygg, signerad.

Höjd 19 cm.

Slitage, knappar för väst saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19 cm.

Antal besök: 2 020