BROSCH, Silver, Markasiter, Blå sten.

2247476. BROSCH, Silver, Markasiter, Blå sten.

Diameter 3 cm
Stämplad kattfot, S, 830
Vikt 6,65 gram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 3 cm
Stämplad kattfot, S, 830
Vikt 6,65 gram.

Antal besök: 751