FÅTÖLJER, 3 st. troligen IKEA 1970-tal.

224637. FÅTÖLJER, 3 st. troligen IKEA 1970-tal.

Kromad benställning. Lösa dynor i brun textil. bredd ca 68 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 885