Stadsauktion Sundsvall
Silver & Metall
Silver
TESKEDAR, 12 st, silver. Gesons. 196/70-tal. Vikt 110 gram.
224579. TESKEDAR, 12 st, silver. Gesons. 196/70-tal. Vikt 110 gram.
Längd 10 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 10 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
957