LENNART ROSENSOHN. Litografi, numrerad 101/140, signerad Rosensohn.

224315. LENNART ROSENSOHN. Litografi, numrerad 101/140, signerad Rosensohn.

64 x 49 cm ( bladstorlek ).

Ej examinerad ur ram.

Lennart Rosensohn (1918–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

64 x 49 cm ( bladstorlek ).

Ej examinerad ur ram.

Lennart Rosensohn (1918–1994)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 703