2242865. VOLVO 960, 1997.
2242865. VOLVO 960, 1997.
KXT 623. Ca 39000 mil.
Säljes i befintligt skick för dödsbo. Hårt slitage, skador, rost. Startad med startkablar och körd kortare sträcka till auktionskammaren. Besiktigad till 2022-10-31.