VOLVO 960, 1997.

VOLVO 960, 1997.
2242865. VOLVO 960, 1997.

KXT 623. Ca 39000 mil.

Säljes i befintligt skick för dödsbo. Hårt slitage, skador, rost. Startad med startkablar och körd kortare sträcka till auktionskammaren. Besiktigad till 2022-10-31.

Gör en kostnadsfri värdering!
2242865. VOLVO 960, 1997.

KXT 623. Ca 39000 mil.

Antal besök: 2 493