GLASSERVIS, 55 delar, Helgaslipning. 1900-talets första del.

224029. GLASSERVIS, 55 delar, Helgaslipning. 1900-talets första del.

9 st vinglas, höjd 14 cm.
10 st starkvinsglas, höjd 9,5 cm.
10 st ölglas, höjd ca 14 cm.
8 st snapsglas, höjd 10 cm.
1 st snapsglas på hög fot, höjd 14,3 cm.
8 st likörglas, höjd 8,5 cm.
9 st selterglas, höjd 9,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

9 st vinglas, höjd 14 cm.
10 st ölglas, höjd ca 14 cm.
8 st snapsglas, höjd 10 cm.
8 st likörglas, höjd 8,5 cm.
9 st selterglas, höjd 9,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 070