PORSLINSFÖREMÅL, 4 st, Kina 1700-tal.

2239433. PORSLINSFÖREMÅL, 4 st, Kina 1700-tal.

Tallrik, 2 kannor, 1 kopp med fat. Dekor i famille rose samt mandarinporslin.

Lock saknas till kannor, bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 169