SERVISDELAR, 4 delar, 835 silver, C W Edwall, Sundsvall. 1935.

223857. SERVISDELAR, 4 delar, 835 silver, C W Edwall, Sundsvall. 1935.

Importstämplar. Kaffekanna, höjd 17 cm. Sockerskål med sockertång 9,5 cm. Gräddsnipa 8 cm. Bruttovikt 758 gram.

Bruksslitage. Putsrester. Anlupet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 216