ARMBANDSUR, Tissot 1853, 18k guld. 1900-tal.

223645. ARMBANDSUR, Tissot 1853, 18k guld. 1900-tal.

Med graverad text, För nit och redlighet i rikets tjänst.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 21 721