BYRÅ, mahogny, Sengustaviansk stil, 1900-talets första halva.

223556. BYRÅ, mahogny, Sengustaviansk stil, 1900-talets första halva.

Tre lådor. Intarsia av olika träslag på översta lådan. Dag och nyckelbeslag i mässing. .

Bruksslitage. Mindre stötmärken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 465