FÅTÖLJ med FOTPALL, 1950/60-tal.

223553. FÅTÖLJ med FOTPALL, 1950/60-tal.

Klädsel i röd textil, ben samt armstöd i teak. Fotpall tillhör ej fåtölj, endast samma tyg.

Bruksslitage, aning torkad stoppning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 538