GOLVLAMPA, smide och koppar, jugend, 1800/1900-tal.

223401. GOLVLAMPA, smide och koppar, jugend, 1800/1900-tal.

Rika detaljer i form av blommor och akantusblad. Justerbar lampskärm.

Höjd 153 cm.

Bruksslitage, 2 st dekorer saknas på foten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 153 cm.

Antal besök: 2 408