FAT på FOT, porslin, famille rose, 1700-1800-tal.

223381. FAT på FOT, porslin, famille rose, 1700-1800-tal.

Dekor i emaljfärger.

Höjd 2,7 - 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor i emaljfärger.

Höjd 2,7 - 18 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 887