BUDDHA, skulptur, porslin, Kina 1800-tal.

223338. BUDDHA, skulptur, porslin, Kina 1800-tal.

Dekor i emaljfärger. Höjd 20 cm, bredd 19,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 097