LANTERNA, C.M Hammar, Göteborg, 1900-talets första hälft.

2232672. LANTERNA, C.M Hammar, Göteborg, 1900-talets första hälft.

Koppar och glas. Märkt "G 65297". Höjd exkl. hänkel ca 47 cm.

Slitage. Ställvis ärgad. Fläckar. Ej funktionstestad.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 234