SOFFA, oidentifierad formgivning, Norge. 1950-tal.

223178. SOFFA, oidentifierad formgivning, Norge. 1950-tal.

4-sits. Ben samt armstöd i teak, lösa plymåer. Längd ca 227 cm.

Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks/åldersslitage.

Antal besök: 1 821