ARMBAND, 18k "Bismarcklänk". 2000-tal. Vikt 7 gram.

223173. ARMBAND, 18k "Bismarcklänk". 2000-tal. Vikt 7 gram.

Längd 19 cm. Vikt 7 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 19 cm. Vikt 7 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 263