HARALD LINDBERG. Olja på pannå, signerad.

223151. HARALD LINDBERG. Olja på pannå, signerad.

Mått 44 x 34 cm.

Harald Lindberg (1901–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 44 x 34 cm.

Harald Lindberg (1901–1976)

Antal besök: 1 798