223034. DOKUMENTSKÅP, Harald Westerberg AB, Stockholm. 1900-talets början.
Betsad ek, jalusi med bakomliggande hyllplan. 2 utdragbara avlastningsskivor i front, luckor i underdel. Bredd 80, djup 50, höjd 180 cm.
Bruks/åldersslitage. Fanerskador vid fötterna.