MATSALSGRUPP, 9 delar, furu, 1900-talets andra hälft.

2230166. MATSALSGRUPP, 9 delar, furu, 1900-talets andra hälft.

Matbord med 8 stolar.
Bordets längd 120, bredd 80, höjd 75 cm.

Extraskivan saknas, fläckar, märken samt bruksslitage.

Matbord med 8 stolar.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Mitten
Antal besök: 62

Andra intressanta föremål