JORDI ARKÖ. "Porträttmask", etsning, signerad.

2228008. JORDI ARKÖ. "Porträttmask", etsning, signerad.

Provtryck, ramstorlek 73 x 53 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
T28 - Tavlor 28
Antal besök: 30

Andra intressanta föremål