SÄNGLAMPOR, plåt och mässing, märkt AJG, 1960-tal.

222497. SÄNGLAMPOR, plåt och mässing, märkt AJG, 1960-tal.

Längd 40 cm.

Bruksslitage. Repor. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 40 cm.

Bruksslitage. Repor. Märken.

Antal besök: 642