BYRÅ, trä samt marmor, rokoko-stil, 1900-tal.

222447. BYRÅ, trä samt marmor, rokoko-stil, 1900-tal.

Intarsia samt beslag med rocailler i mässing.

Höjd 77, längd 96, bredd 42 cm.

Bruksslitage, smärre utbuktningar på fanéeret.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 14 635