CURT HILLFON. Komposition. Olja på duk. Signerad Curt Hillfon och daterad 2001.

22215. CURT HILLFON. Komposition. Olja på duk. Signerad Curt Hillfon och daterad 2001.

116 x 89 cm.

Curt Hillfon (1943–2018)

Gör en kostnadsfri värdering!

116 x 89 cm.

Curt Hillfon (1943–2018)

Antal besök: 1 978