ARMBAND med BERLOCKER, 18k guld, 1900-talets slut. Vikt 12 gram.

222108. ARMBAND med BERLOCKER, 18k guld, 1900-talets slut. Vikt 12 gram.

Berlocker av bl.a. hästsko, hund, Nefertiti, Skorpion mm. Längd 20 cm.

Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Repor.

Antal besök: 560