NILS ERIK JOHANSSON. Färglitografi, signerad och numrerad 10/290.

222099. NILS ERIK JOHANSSON. Färglitografi, signerad och numrerad 10/290.

Stilleben. Mått 29 x 33 cm.

Mindre märken i ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stilleben. Mått 29 x 33 cm.

Mindre märken i ramen.

Antal besök: 578