SIGILLSTÄMPLAR, 6 st, 1870-1910.

222088. SIGILLSTÄMPLAR, 6 st, 1870-1910.

Fyra sigillstämplar, mässing och trä, höjd 7,5 - 9 cm. Sigillstämpel, silver, "Pokal", höjd 4,2 cm. Sigillstämpel, patinerad mässing, "Lejon", höjd 5,2 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 048