MINIATYRKNIV, Arno Bernard, Sydafrika. 1900-tal.

222085. MINIATYRKNIV, Arno Bernard, Sydafrika. 1900-tal.

Skaft av huggtand från vårtsvin. Slida i buffelskinn.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 1 345