PSALMBOKSHYLLA, Barockstil. 1800-tal.

222056. PSALMBOKSHYLLA, Barockstil. 1800-tal.

Trä. Dekor med kineseri. Bredd 67, höjd 47 cm.

Slitage, fägrbortfall, senare hål upptagna i hyllplanen för upphängning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 018