HÄNGEN, 3 st, bl.a. påskägg i Faberge stil. 1900-tal.

222012. HÄNGEN, 3 st, bl.a. påskägg i Faberge stil. 1900-tal.

Påskägg, blå, grön och gul emalj samt kubiska zirconer, höjd 19 mm. Hängen 2 st, glas, grön hund och beige kanin, höjd 20 resp 17 mm.

Mindre nagg på hunden. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 126