ETIENNER, 2 st, 1800-tal.

ETIENNER, 2 st, 1800-tal.
221995. ETIENNER, 2 st, 1800-tal.

Ek samt Alm. Höjd 96, bredd 59, djup 19 cm.
Resp höjd 92, bredd 60, djup 22 cm.

Knopp saknas på ekhyllan, knopp trasig på almhyllan,
fläckar, bruksslitage, äldre spricka på almens nedersta
hyllplan.

Gör en kostnadsfri värdering!

hyllplan.

Antal besök: 944