Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
JOHNNY MATTSSON. Skulptur, trä, Fågel, signerad JM.
221301. JOHNNY MATTSSON. Skulptur, trä, Fågel, signerad JM.
Höjd 16 cm.
Lätt bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 16 cm.
Lätt bruksslitage.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
3 588