RESEGARDEROB, Gustav Venner Kofferfabrik Berlin, Tyskland. 1900-talets första hälft.

221141. RESEGARDEROB, Gustav Venner Kofferfabrik Berlin, Tyskland. 1900-talets första hälft.

Detaljer och spännen i mässing. Handtag i skinn. Bredd 70, djup 55, höjd 144 cm.

Bruks/åldersslitage. Skador på skinndetaljer, anlupen metall.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 260