CHRISTIAN BEIJER. "New MTV Feminism", serigrafi, signerad och numrerad 14/200. 2000-tal.

220983. CHRISTIAN BEIJER. "New MTV Feminism", serigrafi, signerad och numrerad 14/200. 2000-tal.

Mått 70 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 70 x 50 cm.

Antal besök: 3 538