TOR BJURSTRÖM. olja på duk, signerad Bjurström, Landskap.

220848. TOR BJURSTRÖM. olja på duk, signerad Bjurström, Landskap.

32 x 39 cm.
Tor Bjurström (1888-1966).

Luktar rök.

Tor Bjurström (1888–1966)

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 39 cm.
Tor Bjurström (1888-1966).

Luktar rök.

Tor Bjurström (1888–1966)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 328