SKULPTUR, pingvin, Gunnar Nylund, Gustavsberg. 1900-talets mitt.

220726. SKULPTUR, pingvin, Gunnar Nylund, Gustavsberg. 1900-talets mitt.

Vit, spräcklig glasyr.

Höjd 22 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vit, spräcklig glasyr.

Höjd 22 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 3 493