LUKTDOSOR, 2 st, silver, bl a Andreas Dietrich Bergen, Aalborg, Danmark. Total vikt ca 110 gram.

220054. LUKTDOSOR, 2 st, silver, bl a Andreas Dietrich Bergen, Aalborg, Danmark. Total vikt ca 110 gram.

Längd 9-25 cm.

Smärre bucklor samt bruksslitage. Större dosa med en skadad hänkel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 9-25 cm.

Antal besök: 1 376