GOLVLAMPA, Eskilstuna. 1900-talets mitt.

219922. GOLVLAMPA, Eskilstuna. 1900-talets mitt.

Trearmad, stomme i svartlackerad metall, detaljer samt fästen i mässing. Höjd ca 152 cm.

Bruks/ålderslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks/ålderslitage.

Antal besök: 1 225